Şartlar ve Kullanım Koşulları

Bu web sayfası ,Rotam CropSciences Limited tarafından(bundan böyle Rotam olarak anılacaktır)    Rotam  ürünleri ve hizmetleri hakkında genel bilgi vermek üzere geliştirilmiştir ve yönetilmektedir. Rotam , bu web sayfasının  içeriğini ve işlevselliğini değiştirmek veya bu web sayfasına erişimi sınırlamak için, herhangi bir şekilde güncelleme  ve  değişiklik yapma ,önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda bu web sitesini durdurma hakkını saklı tutar. Rotam bu tür değişikliklerin olası sonuçlarından hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Kabul

Bu web sayfasına  erişim  ve kullanım aşağıdaki hüküm ve koşullara tabidir. Bu web sitesine erişerek ve kullanarak, bu hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız.Bu şart ve koşulları kabul etmediğiniz  sürece, bu web sitesine giriş yapmayınız, bu siteden malzemeleri kullanmayınız veya indirmeyiniz.

Markalar ve Telif Hakları

Bu sitedeki tüm ticari markalar, sloganlar, logolar, tasarımlar ve telif Rotam’a aittir. Bu ticari markaların veya diğer materyallerin izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır ve telif hakkı, ticari marka kanunu veya diğer sınai mülkiyet haklarının ihlali anlamına gelir.

Garantilerin Reddi

Bu web sitesi herhangi bir garanti olmaksızın, "OLDUĞU GİBİ" esasına  dayanmaktadır.Rotam ve ona bağlı kuruluşlar , site içeriğiyle bağlantılı olarak, bütün  zımni veya yasal taahhütleri red eder ancak zımni satış taahhütleri , belli bir amaca uygunluk garantileri  ve üçüncü şahıs haklarının ihlal etmekte  sınırlı değildir. Rotam, zarar olasılığını önceden bildirilmiş olsa bile, web sitemizi kullanımınız veya  yetersiz kullanımınızdan kaynaklanan, doğrudan, dolaylı, tesadüfi, ceza gerektiren zararlardan, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir zararda hiç bir yükümlülük  kabul etmez. Rotam bu web sitesinin içeriğinde  olan virüsler, solucanlar ve diğer bulaşıcı veya yıkıcı özellikleri olan kodlardan arınmış olduğunu garanti etmez.

Sınırlı Yükümlülük

Rotam doğru ve güncel bilgi vermeye devam edecektir, buna rağmen bu web sayfasında  yayınlanan bilgiler eksik veya eski olabilir veya  yanlışlıklar ya da yazım hataları içerebilir . Rotam malzemelerin doğruluğunu veya güncelliğini garanti etmez. Rotam veya üçüncü kişiler tarafından sağlanmış olsun, veya olmasın, malzemelerle ilgili  Rotam’ın yükümlülüğü  ya da ihmali yoktur  . Bu web sayfasındaki  bilgiler tamamen  Rotam ve ürünlerini ve hizmetlerini sunmak amacıyla hazırlanmıştı  . Bu nedenle, ne olursa olsun ,kullanmadan önce bu siteden eldeettiğiniz bilgileri kontrol etmenizi öneririz. Eğer ürün veya hizmet ile ilgili herhangi bir tavsiye veya talimat gerektiriyorsa, doğrudan bizimle temasa geçiniz. Bu web sayfasının kullanıcıları, web sayfasına ve içeriğine giriş yapma riskinin kendilerine ait olduğunu  beyan ederler. Ne Rotam ne de ilgili üçüncü şahıslar, bu web sayfasındaki yazı, üretim veya işlemlerle ilgili değildirler ve sayfaya erişimden veya erişememekten  veya bu sitedeki bilgilere güvenmekten , veya sayfayı kullanmak  ya da kullanamamaktan kaynaklanan  hasar veya zarardan   sorumlu tutulamazlar.

Diğer sayfalara bağlantı

Bu web sayfası  üçüncü şahıs web sayfalarına linkler içerir. Bu hiper bağlar sadece sizlere referans ve kolaylık sağlamak için sunulmuştur. Rotam bunların içerikleri ya da kullanılabilirliklerinden sorumlu tutulamaz. Bu web sayfalarına erişim ve kullanım sadece kendi sorumluluğunuzdadır.

Dünya Çapında Ürün ve Hizmetler

Bu web sitesi, uluslararası kullanım için tasarlanmıştır. Ancak Rotam bu web sayfasının ayrıntılarının tüm ülkelerde doğru olduğunu garanti etmez. Rotam ülkeye bağlı ürün ve hizmetlerinde farklı ambalaj ve koşullar  sağlayabilir.

Sağladığınız bilgiler

Gizlilik Anlaşması kapsamındaki veriler dışında, web sayfasından  aldığımız herhangi bir iletişim, veri veya bilgi gizli olmayan ve ticari olmayan olarak kabul edilecektir. Rotam ,fikirler, buluşlar ve kavramlar da dahil olmak üzere bu bilgileri  kullanma hakkına, ancak herhangi bir sınırlama olmaksızın gelişme, üreme, üretim ve / veya ürünlerin veya hizmetlerin pazarlama ve üçüncü şahıslara kullanılabilir hale getirmeye yetkilidir.