KÜRESEL OPERASYONLAR

Rotam CropScience, dünyanın dört bir yanındaki 75'ten fazla ülkede doğrudan faaliyet gösteren, bitki koruma ürünlerine odaklanan küresel bir tarım kimyasalları şirketidir. Çin merkezli üretim operasyonları ve 9 iş bölgesinde büyük pazarlama operasyonları ile.
Rotam, ürünlerin korunmasından, bitki besinleri, tohum ve uygulamaları, çim ve süs bitkileri sektörlerine kadar kaliteli ürün ve profesyonel teknik destek sağlamaktadır. Müşterilerden ilham alan Rotam, üretici ve çiftçilere değer ve kaliteli ürünler getirmeye yardımcı olan patent sonrası teknolojilerinde yenilikler yapmaktadır.

GLP Uygulamaları

Rotam, aktif maddelerimiz de dahil olmak üzere baştan sona tüm aşamalarıyla ürünlerini kendisi üretmektedir. Üretim süreci, temiz oda, kapalı-çevre sinerjileri ve uzun yıllar boyunca geliştirilmiş ve rafine edilmiş ISO sertifikalı süreçleri ile gerçekleştirilir.

Tüm tesislerimiz kimyasal bütünlüğü, kaliteyi ve tutarlılığı sağlamak için İyi Laboratuvar Uygulamalarını (GLP-Good Laboratory Practice) kesinlikle takip eder. GLP uyumluluğu, Alman GLP izleme otoritesi tarafından değerlendirilir ve izlenir.

Bu akreditasyon tüm küresel düzenleyici otoriteler tarafından kabul edilir ve Rotam CropSciences'ı Çin'deki bir bitki koruma şirketi için Alman sertifikalı tek GLP laboratuvarı yapar.

Rotam Laboratuvarları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Rotam Hakkında Daha Fazla Bilgi

Rotam ürünleri, faydaları, kullanımları ve çiftliğinizi nasıl geliştirebilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Talep formunu göndermek için iletişim sayfamızı ziyaret edin.

İLETİŞİM